lis
30
2021

Bitcoin Code opinie – czy warto inwestować w ten system? Recenzja 2021

0 0
0 0
Read Time:3 Minute, 14 Second

Pierwszą zasadą inwestowania jest kierowanie się zdrowym rozsądkiem i nie wierzenie w oszustwa, które gwarantują milionowe zyski, takie jak Bitcoin Code. Wzrost popularności kryptowalut, a w szczególności Bitcoina, przyczynił się również do rozpowszechnienia wielu dobrze przemyślanych oszustw internetowych, takich jak to, które wykorzystują tysiące nieświadomych użytkowników sieci.

W przypadku Bitcoin Code mówimy o rzekomym oprogramowaniu kryptowalutowym, które pozwala na automatyczny handel Bitcoinami z bardzo niską inwestycją początkową i bez najmniejszego wysiłku.

Oszuści używają również fałszywych referencji i łączą Bitcoin Code (lub każdy z jego podobnych, których jest wiele) z polskimi celebrytami.

Czym jest Bitcoin Code?

Czym jest Bitcoin Code

Bitcoin Code to serwis inwestycyjny online, który rzekomo pozwala na inwestowanie w Bitcoin, automatycznie generując ogromne zyski, nawet jeśli nie masz doświadczenia w inwestowaniu w kryptowaluty. Wszystko jest zarządzane (kto wie jak) przez bota stworzonego przez „geniusza Stefano Savarese”, którego poznamy bliżej w dalszej części artykułu.

Usługa oszustwa Bitcoin Code wymaga prostej rejestracji w portalu: wprowadzając swoje imię i adres e-mail na stronie głównej witryny, możesz stać się jednym z członków Bitcoin Code i otrzymać cudowne oprogramowanie za darmo. Ta sama logika dotyczy innych witryn tego typu, takich jak:

 • Bitcoin Trade;
 • Crypto Boom;
 • Bitcoin Revolution;
 • Bitcoin Evolution;
 • Ethereum Evolution;
 • Bitcoin Era;
 • Bitcoin System;
 • Bitcoin Hero;
 • Bitcoin Circuit;
 • Bitcoin Storm.

Oficjalna strona Bitcoin Code

Oficjalna strona Bitcoin Code

Oficjalną stroną Bitcoin Code pozostaje obecnie en.thebitcoinscode.com. Oszustwo jest w sieci od kilku lat, a domena została usunięta, ale organizacja stojąca za Bitcoin Code nadal utrzymuje platformę w sieci, po prostu zmieniając adres.

Strona główna witryny Bitcoin Code otwiera się filmem wprowadzającym, uzupełnionym referencjami i wyjaśnieniami. W prawym górnym rogu (layout desktop) wyświetlane są nazwiska osób, które zarabiają pieniądze z Bitcoin Code, a po lewej stronie liczba darmowych kopii automatycznego oprogramowania handlowego, które są nadal dostępne (aby wywołać podjęcie szybkiej decyzji z powodu szybkiego deficytu).

Już patrząc na oficjalną stronę Bitcoin Code możemy wyciągnąć pierwsze wnioski:

 • obiecuje łatwe i gwarantowane zyski;
 • wyznacza precyzyjne ramy czasowe: będziesz bogaty w ciągu zaledwie 24 godzin.
 • Ci, którzy mają doświadczenie w inwestycjach wiedzą, że żadna operacja handlowa nie może zagwarantować pewnych zysków, ani ustalić, w jakim czasie otrzymasz zwrot.

Dalej strona prowadzi do serii zdjęć i referencji ludzi na wakacjach, bogatych lub tych, którzy właśnie rzucili pracę, by cieszyć się zarobkami. Każda sekcja jest zaprojektowana tak, aby wzbudzić w odwiedzającym ciekawość, poczucie pośpiechu i chęć przetestowania Bitcoin Code.

Bitcoin Code: Jak to działa?

Bitcoin Code: Jak to działa

Podczas szybkiego testu odkryliśmy, że Bitcoin Code jest tylko oszustwem: twierdzi, że działa w jeden sposób, ale w rzeczywistości sytuacja okazała się zupełnie inna.

Mechanizm, którym szczyci się Bitcoin Code jest w teorii bardzo prosty:

 • rejestrujesz się, podając niektóre dane osobowe (imię, e-mail, numer telefonu i hasło);
 • uzyskujesz dostęp do swojego profilu jako członek Bitcoin Code;
 • wpłacasz depozyt w wysokości co najmniej 250 euro;
 • uruchamiasz program, a on będzie inwestował za Ciebie.

FAQ witryny stwierdza, że Bitcoin Code pozwoli Ci również ustawić niektóre parametry handlowe i zdecydować, czy handlować BTC w trybie ręcznym czy automatycznym.

Prawdopodobieństwo sukcesu obiecane przez oprogramowanie Bitcoin Code wynosi 99,4% i normalnie wygenerowałoby €13,000 dziennie. Są to oczywiście twierdzenia niezweryfikowane i całkowicie wypaczające rzeczywistość.

Dowód jest prosty: jeśli wyobrazisz sobie zainwestowanie 250 euro w Bitcoin Code dzisiaj, zwrot jutro 13 000 euro jest równoważny zwrotowi 5 200% w ciągu jednego dnia, co jest całkowicie bezsensowne.

Bitcoin waha się od -5% do +5% dziennie. W jaki sposób oprogramowanie oparte na handlu BTC generuje bezpieczny zwrot +5.200% każdego dnia?

Jeśli to nie wystarczy, zobaczmy, jak oszustwo Bitcoin Code faktycznie działa.

Jak faktycznie działa oszustwo Bitcoin Code?

Wprowadzając swoje imię, e-mail i fałszywy numer telefonu komórkowego dowiedzieliśmy się, jak działa Bitcoin Code na wylot. Po wprowadzeniu swoich danych, usługa pokazuje ekran rejestracji, jak ten poniżej:

Pierwszym zaskoczeniem jest odkrycie, że właśnie zarejestrowaliśmy się u najlepszego brokera w branży bez naszej wiedzy. Otrzymamy nieopisane bonusy i zwrot aż do 88%, jeśli nam się uda (czyż nie mieliśmy zarabiać bezpiecznych 13 000 euro dziennie?).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %