Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 145.829.521,71 zł

Wartość wypłaconych środków: 135.149.268,14 zł

Data aktualizacji: 09 październik 2017

Aktualności

ZMIANA SIEDZIBY FUNDUSZU

data: 2017-06-05
Szanowni Państwo, Z dniem 14 czerwca  zmianie ulega adres siedziby Funduszu:  Al....
Czytaj całość »

Życzenia Wielkanocne

data: 2017-04-13
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. 
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-516 Kielce, Al. IX Wieków Kielc 4
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
 

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-11-23 12:09
WIG64283.96+0,45%
WIG202506.44+0,68%
mWIG404832.06+0,17%
sWIG8014079.69-0,17%
WIG-BANKI8256.27+0,66%
WIG-BUDOW2805.23+0,74%
WIG-INFO1953.49-0,52%
WIG-MEDIA4576.73+0,18%
WIG-PALIWA7818.27+0,05%
WIG-SPOZYW3613.97-0,12%
WIG-TELKOM748.44+0,52%
Wspierane przez Money.pl