Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Aktualności

ZMIANA SIEDZIBY FUNDUSZU

data: 2017-06-05
Szanowni Państwo, Z dniem 14 czerwca  zmianie ulega adres siedziby Funduszu:  Al....
Czytaj całość »

Życzenia Wielkanocne

data: 2017-04-13
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. 
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-516 Kielce, Al. IX Wieków Kielc 4
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
 

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-04-25 18:59
WIG59243.55-0,41%
WIG202257-0,53%
mWIG404569.83-0,14%
sWIG8014062.09-0,05%
WIG-BANKI7817.59-0,35%
WIG-BUDOW2613.52-1,17%
WIG-INFO1989.44-0,27%
WIG-MEDIA5121.98+0,21%
WIG-PALIWA6196.8-0,47%
WIG-SPOZYW3714.96-0,21%
WIG-TELKOM731.15+0,93%
Wspierane przez Money.pl