Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Drukuj

Włoszczowa

 

 

Starostwo Powiatowe we Włoszczowie

Wydział Promocji

ul. Wiśniowa 10

29-100 Włoszczowa

pokój 224

tel. (41) 394 49 95

prom@powiat-wloszczowa.pl

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-06-23 18:59
WIG60982.19-0,01%
mWIG404888.14+0,39%
sWIG8015982.99-0,04%
WIG-BANKI7139.87-0,39%
WIG-BUDOW3455.88+0,28%
WIG-INFO2282.14+0,44%
WIG-MEDIA5159.76+0,16%
WIG-PALIWA7457.40-0,99%
WIG-SPOZYW4611.13+0,78%
WIG-TELKOM724.47-0,10%
Wspierane przez Money.pl