Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Drukuj

 

 

Starostwo Powiatowe w Kielcach

ul. Wrzosowa 44

25-211 Kielce

tel. (41) 200 12 00

http://www.powiat.kielce.pl/

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

 

W związku z Obchodami Roku Jubileuszu 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy do zapoznania się z bogatym Kalendarzem

OBCHODÓW JUBILEUSZU 20-LECIA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO dostępnym na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego:

http://www.sejmik.kielce.pl/20-lat-swietokrzyskie/kalendarz-obchodow-roku-jubileuszowego-20-lecia-wojewodztwa-swietokrzyskiego


Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-04-20 18:59
WIG60144.37-0,80%
WIG202298.2-1,14%
mWIG404633.61-0,17%
sWIG8014099.58-0,19%
WIG-BANKI7911.49-0,86%
WIG-BUDOW2685.65-0,86%
WIG-INFO2007.92-0,34%
WIG-MEDIA5018.98+1,52%
WIG-PALIWA6246.9-1,52%
WIG-SPOZYW3738.83+0,83%
WIG-TELKOM741.98-0,18%
Wspierane przez Money.pl