Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Drukuj

Pożyczka Obrotowa

  • Przeznaczenie: na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
  • Zabezpieczenie: uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
  • Oprocentowanie nominalne p.a.: uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
  • Maksymalny okres: do 36 miesięcy
  • Prowizja: brak prowizji
  • Kwota maksymalna: uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Pożyczka na cele związane z działalnością bieżącą –zwana dalej „Pożyczką Obrotową” - finansująca wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności gospodarczej. 

O szczegóły oferty pytaj doradców. Doświadczony zespół doradców pomoże załatwić wszystkie formalności i uzupełnić wymagane dokumenty do złożenia wniosku o udzielenie pożyczki, które znajdziesz w zakładce "pobierz dokumenty".

 

 Możliwość uzyskania preferencyjnych warunków

- informacje pod numerami telefonów:

Doradcy klienta: 41 36 00 285, 41 36 00 286, 41 36 00 287, 41 36 00 288, 41 36 00 289

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-08-21 17:29
WIG62423.94+0,60%
mWIG404887.72+0,46%
sWIG8015396.70+0,20%
WIG-BANKI7332.05+0,88%
WIG-BUDOW3316.48+0,09%
WIG-INFO2122.50-0,04%
WIG-MEDIA5191.40-0,61%
WIG-PALIWA7208.86-0,14%
WIG-SPOZYW4284.28+0,64%
WIG-TELKOM738.48-0,88%
Wspierane przez Money.pl