Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Drukuj

Pożyczka Inwestycyjna

  • Przeznaczenie: na cele inwestycyjne
  • Zabezpieczenie: uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
  • Oprocentowanie nominalne p.a.: uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
  • Maksymalny okres: do 60 miesięcy
  • Prowizja: brak prowizji
  • Kwota maksymalna: uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Pożyczka na cele inwestycyjne – zwana dalej „Pożyczką Inwestycyjną” - finansująca wydatki Pożyczkobiorcy o charakterze inwestycyjnym w aktywa trwałe związane wyłącznie z prowadzoną przez Pożyczkobiorcę działalnością gospodarczą.

O szczegóły oferty pytaj doradców. Doświadczony zespół doradców pomoże załatwić wszystkie formalności i uzupełnić wymagane dokumenty do złożenia wniosku o udzielenie pożyczki, które znajdziesz w zakładce "pobierz dokumenty".

 

 Możliwość uzyskania preferencyjnych warunków

- informacje pod numerami telefonów:

Doradcy klienta: 41 36 00 285, 41 36 00 286, 41 36 00 287, 41 36 00 288, 41 36 00 289

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

 

W związku z Obchodami Roku Jubileuszu 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy do zapoznania się z bogatym Kalendarzem

OBCHODÓW JUBILEUSZU 20-LECIA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO dostępnym na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego:

http://www.sejmik.kielce.pl/20-lat-swietokrzyskie/kalendarz-obchodow-roku-jubileuszowego-20-lecia-wojewodztwa-swietokrzyskiego


Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-04-20 18:59
WIG60144.37-0,80%
WIG202298.2-1,14%
mWIG404633.61-0,17%
sWIG8014099.58-0,19%
WIG-BANKI7911.49-0,86%
WIG-BUDOW2685.65-0,86%
WIG-INFO2007.92-0,34%
WIG-MEDIA5018.98+1,52%
WIG-PALIWA6246.9-1,52%
WIG-SPOZYW3738.83+0,83%
WIG-TELKOM741.98-0,18%
Wspierane przez Money.pl