Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych:

Wartość wypłaconych środków: 123.661.797,97 zł

Data aktualizacji: 12 styczeń 2017

Drukuj

Pożyczka Inwestycyjna

  • Przeznaczenie: na cele inwestycyjne
  • Zabezpieczenie: uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
  • Oprocentowanie nominalne p.a.: uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
  • Maksymalny okres: do 60 miesięcy
  • Prowizja: brak prowizji
  • Kwota maksymalna: uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Pożyczka na cele inwestycyjne – zwana dalej „Pożyczką Inwestycyjną” - finansująca wydatki Pożyczkobiorcy o charakterze inwestycyjnym w aktywa trwałe związane wyłącznie z prowadzoną przez Pożyczkobiorcę działalnością gospodarczą.

O szczegóły oferty pytaj doradców. Doświadczony zespół doradców pomoże załatwić wszystkie formalności i uzupełnić wymagane dokumenty do złożenia wniosku o udzielenie pożyczki, które znajdziesz w zakładce "pobierz dokumenty".

 

 Możliwość uzyskania preferencyjnych warunków

- informacje pod numerami telefonów:

Doradcy klienta: 41 36 00 285, 41 36 00 286, 41 36 00 287, 41 36 00 288, 41 36 00 289

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-02-24 18:59
WIG58657.32-1,56%
WIG202212.04-1,95%
mWIG404856.97-1,02%
sWIG8015745.34-0,57%
WIG-BANKI7359.09-2,47%
WIG-BUDOW3410.84+0,09%
WIG-INFO2319.24-0,14%
WIG-MEDIA5060.91-0,40%
WIG-PALIWA6304.30-1,80%
WIG-SPOZYW4877.20-0,42%
WIG-TELKOM676.23-1,70%
Wspierane przez Money.pl