Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych:

Wartość wypłaconych środków: 123.661.797,97 zł

Data aktualizacji: 12 styczeń 2017

Drukuj

Udziałowcy

Kapitał założycielski wynosi  9 500 000 złotych i został w 100% wniesiony przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Aleja IX Wieków Kielc 3,
25-516 Kielce
NIP: 9591293724

Biuro Obsługi Interesantów
tel. /041/ 342 15 30
e-mail: obsluga.interesantow@sejmik.kielce.pl

Strona Internetowa:
www.sejmik.kielce.pl

Strona BIP
www.bip.sejmik.kielce.pl   


Sekretariat Marszałka

tel. (041) 342 15 49

Kancelaria Urzędu

tel.: (041) 342 18 78
fax: (041) 344 52 65
kancelaria@sejmik.kielce.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-02-24 18:59
WIG58657.32-1,56%
WIG202212.04-1,95%
mWIG404856.97-1,02%
sWIG8015745.34-0,57%
WIG-BANKI7359.09-2,47%
WIG-BUDOW3410.84+0,09%
WIG-INFO2319.24-0,14%
WIG-MEDIA5060.91-0,40%
WIG-PALIWA6304.30-1,80%
WIG-SPOZYW4877.20-0,42%
WIG-TELKOM676.23-1,70%
Wspierane przez Money.pl