Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Drukuj

Udziałowcy

Kapitał założycielski wynosi  9 500 000 złotych i został w 100% wniesiony przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Aleja IX Wieków Kielc 3,
25-516 Kielce
NIP: 9591293724

Biuro Obsługi Interesantów
tel. /041/ 342 15 30
e-mail: obsluga.interesantow@sejmik.kielce.pl

Strona Internetowa:
www.sejmik.kielce.pl

Strona BIP
www.bip.sejmik.kielce.pl   


Sekretariat Marszałka

tel. (041) 342 15 49

Kancelaria Urzędu

tel.: (041) 342 18 78
fax: (041) 344 52 65
kancelaria@sejmik.kielce.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

 

W związku z Obchodami Roku Jubileuszu 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy do zapoznania się z bogatym Kalendarzem

OBCHODÓW JUBILEUSZU 20-LECIA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO dostępnym na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego:

http://www.sejmik.kielce.pl/20-lat-swietokrzyskie/kalendarz-obchodow-roku-jubileuszowego-20-lecia-wojewodztwa-swietokrzyskiego


Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-04-20 18:59
WIG60144.37-0,80%
WIG202298.2-1,14%
mWIG404633.61-0,17%
sWIG8014099.58-0,19%
WIG-BANKI7911.49-0,86%
WIG-BUDOW2685.65-0,86%
WIG-INFO2007.92-0,34%
WIG-MEDIA5018.98+1,52%
WIG-PALIWA6246.9-1,52%
WIG-SPOZYW3738.83+0,83%
WIG-TELKOM741.98-0,18%
Wspierane przez Money.pl