Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Drukuj

Realizowane projekty

        Fundusz pożyczkowy – instytucja nie będąca bankiem, której działalność koncentruje się na zapewnieniu dostępu do zewnętrznych źródeł kapitału mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez udzielanie pożyczek. W tym momencie na działalność zapewniono kapitał założycielski  w kwocie 9,5 mln zł. Celem zwiększenia bazy finansowej, którą Fundusz będzie mógł przeznaczyć na udzielanie pożyczek, złożono wniosek o środki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013, Działanie 1.3 Tworzenie i rozbudowa funduszy pożyczkowych i gwarancyjnych..

         Projekt pn. „Utworzenie i dokapitalizowanie Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.” został pozytywnie oceniony pod względem formalnym i merytoryczno-technicznym a w dniu 15 grudnia 2010 roku podpisano umowę o dofinansowanie z przedstawicielami Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-04-28 18:59
WIG61644.56-0,14%
mWIG404858.05-0,15%
sWIG8016300.66+0,45%
WIG-BANKI7484.97-1,10%
WIG-BUDOW3625.77-0,18%
WIG-INFO2372.02+1,37%
WIG-MEDIA5176.43+0,30%
WIG-PALIWA7496.41+0,46%
WIG-SPOZYW4611.43-1,31%
WIG-TELKOM682.50-0,13%
Wspierane przez Money.pl