Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Drukuj

O nas

Kierujemy swoją ofertę do firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym podmiotów nowopowstałych posiadających siedzibę bądź koncentrujących swoją działalności na terenie Województwa Świętokrzyskiego, które poszukują środków finansowych na rozwój prowadzonej działalności.

 

Wspieramy inwestycje proinnowacyjne i prorozwojowe. W tym celu udzielamy preferencyjnych pożyczek na inwestycje w aktywa trwałe i obrotowe.

 

W celu zapewnienia swoim klientom obsługi na najwyższym poziomie zatrudniamy doświadczonych specjalistów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

 

„Celem naszej działalności jest wspieranie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę lub koncentrujących swoją działalność gospodarczą na terenie Województwa Świętokrzyskiego poprzez udzielanie pożyczek na preferencyjnych warunkach.

 

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-08-21 17:39
WIG62423.94+0,60%
mWIG404887.72+0,46%
sWIG8015396.70+0,20%
WIG-BANKI7332.05+0,88%
WIG-BUDOW3316.48+0,09%
WIG-INFO2122.50-0,04%
WIG-MEDIA5191.40-0,61%
WIG-PALIWA7208.86-0,14%
WIG-SPOZYW4284.28+0,64%
WIG-TELKOM738.48-0,88%
Wspierane przez Money.pl