Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Drukuj

Dane kontaktowe

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-516 Kielce, Al. IX Wieków Kielc 4

NIP: 657-286-62-41; REGON: 260409466; KRS: 0000362947

 

Kontakt:

Biuro:

Agata Grzegorzek

e-mail: sekretariat@fpws.eu  tel.: 41 36 00 280,  fax: 41 36 00 281

 

 

Doradcy Klienta:

tel: 41 36 00 285; 41 36 00 286; 41 36 00 287; 41 36 00 288; 41 36 00 289

 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku

od 8:00 do 16:00

 

Nr rachunku bankowego:


65 2490 0005 0000 4600 7255 6614

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-02-23 12:59
WIG62718.38+0,00%
WIG202412.13+0,00%
mWIG404779.83+0,00%
sWIG8014688.34+0,00%
WIG-BANKI8503.7+0,00%
WIG-BUDOW2770.17+0,00%
WIG-INFO2092.37+0,00%
WIG-MEDIA4990.1+0,00%
WIG-PALIWA6555.09+0,00%
WIG-SPOZYW3718.03+0,00%
WIG-TELKOM718.36+0,00%
Wspierane przez Money.pl