Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 145.829.521,71 zł

Wartość wypłaconych środków: 135.149.268,14 zł

Data aktualizacji: 09 październik 2017

Drukuj

Zapytanie ofertowe - malowanie biura

  • Malowanie biura Szczegóły zapytania ofertowego na malowanie biura Data dodania: 2016-07-28
  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-11-23 12:19
WIG64335.55+0,53%
WIG202505.58+0,65%
mWIG404834.06+0,21%
sWIG8014084.07-0,14%
WIG-BANKI8267.03+0,79%
WIG-BUDOW2806.6+0,79%
WIG-INFO1954.42-0,47%
WIG-MEDIA4577.38+0,19%
WIG-PALIWA7837.75+0,30%
WIG-SPOZYW3614.75-0,10%
WIG-TELKOM747.73+0,43%
Wspierane przez Money.pl