Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Drukuj

Zapytanie o cenę - wstępny sondaż

  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

 

W związku z Obchodami Roku Jubileuszu 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy do zapoznania się z bogatym Kalendarzem

OBCHODÓW JUBILEUSZU 20-LECIA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO dostępnym na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego:

http://www.sejmik.kielce.pl/20-lat-swietokrzyskie/kalendarz-obchodow-roku-jubileuszowego-20-lecia-wojewodztwa-swietokrzyskiego


Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-04-25 18:59
WIG59243.55-0,41%
WIG202257-0,53%
mWIG404569.83-0,14%
sWIG8014062.09-0,05%
WIG-BANKI7817.59-0,35%
WIG-BUDOW2613.52-1,17%
WIG-INFO1989.44-0,27%
WIG-MEDIA5121.98+0,21%
WIG-PALIWA6196.8-0,47%
WIG-SPOZYW3714.96-0,21%
WIG-TELKOM731.15+0,93%
Wspierane przez Money.pl