Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych:

Wartość wypłaconych środków: 123.661.797,97 zł

Data aktualizacji: 12 styczeń 2017

Drukuj

Aktualności

Umowa podpisana

data: 2017-01-02

29 grudnia 2016 r. pomiędzy Województwem Świętokrzyskim a Funduszem Pożyczkowym Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. została podpisana umowa na dalsze wykorzystanie środków dofinansowania Projektu pn. „Utworzenie i dokapitalizowanie Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.” zrealizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 - 2013, Działania 1.3 "Tworzenie i rozbudowa funduszy pożyczkowych i gwarancyjnych", Osi priorytetowej 1. Rozwój przedsiębiorczości.

- Stajemy w obliczu ważnego wydarzenia, które ma istotne znaczenie dla wspierania sektora przedsiębiorczości w regionie, dla tworzenia nowych miejsc pracy. Stoimy w obliczu wydarzenia, które może być dodatkowym impulsem rozwoju dla województwa – powiedział marszałek Adam Jarubas, Marszałek Województwa, który wraz z Członkiem Zarządu Markiem Szczepanikiem podpiali umowę w imieniu Województwa Świętokrzyskiego. 

Otrzymane środki od dnia podpisania nowej umowy tracą status środków unijnych i zostaną przeznaczone na dalsze wsparcie sektora MŚP z województwa świętokrzyskiego w postaci preferencyjnych pożyczek inwestycyjnych i obrotowych. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem takiej pożyczki serdecznie zapraszamy do Funduszu. 

 

Wstecz
  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-03-28 18:59
WIG58938.76+1,03%
mWIG404794.63+1,02%
sWIG8016520.92+1,31%
WIG-BANKI7203.34+1,08%
WIG-BUDOW3579.08+0,08%
WIG-INFO2330.32-0,26%
WIG-MEDIA5169.34-0,48%
WIG-PALIWA6726.24+0,96%
WIG-SPOZYW4581.70-0,48%
WIG-TELKOM685.18+0,38%
Wspierane przez Money.pl