Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych:

Wartość wypłaconych środków: 123.661.797,97 zł

Data aktualizacji: 12 styczeń 2017

Drukuj

Aktualności

Umowa podpisana

data: 2017-01-02

29 grudnia 2016 r. pomiędzy Województwem Świętokrzyskim a Funduszem Pożyczkowym Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. została podpisana umowa na dalsze wykorzystanie środków dofinansowania Projektu pn. „Utworzenie i dokapitalizowanie Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.” zrealizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 - 2013, Działania 1.3 "Tworzenie i rozbudowa funduszy pożyczkowych i gwarancyjnych", Osi priorytetowej 1. Rozwój przedsiębiorczości.

- Stajemy w obliczu ważnego wydarzenia, które ma istotne znaczenie dla wspierania sektora przedsiębiorczości w regionie, dla tworzenia nowych miejsc pracy. Stoimy w obliczu wydarzenia, które może być dodatkowym impulsem rozwoju dla województwa – powiedział marszałek Adam Jarubas, Marszałek Województwa, który wraz z Członkiem Zarządu Markiem Szczepanikiem podpiali umowę w imieniu Województwa Świętokrzyskiego. 

Otrzymane środki od dnia podpisania nowej umowy tracą status środków unijnych i zostaną przeznaczone na dalsze wsparcie sektora MŚP z województwa świętokrzyskiego w postaci preferencyjnych pożyczek inwestycyjnych i obrotowych. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem takiej pożyczki serdecznie zapraszamy do Funduszu. 

 

Wstecz
  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-02-24 18:59
WIG58657.32-1,56%
WIG202212.04-1,95%
mWIG404856.97-1,02%
sWIG8015745.34-0,57%
WIG-BANKI7359.09-2,47%
WIG-BUDOW3410.84+0,09%
WIG-INFO2319.24-0,14%
WIG-MEDIA5060.91-0,40%
WIG-PALIWA6304.30-1,80%
WIG-SPOZYW4877.20-0,42%
WIG-TELKOM676.23-1,70%
Wspierane przez Money.pl