Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 145.829.521,71 zł

Wartość wypłaconych środków: 135.149.268,14 zł

Data aktualizacji: 09 październik 2017

Drukuj

Aktualności

XVII Gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości szczęśliwa również dla FPWŚ

data: 2016-04-21

Przygotowania do starań o nagrodę kapituły Świętokrzyskiej Nagrody Jakości rozpoczęliśmy już w kwietniu 2015 roku. Firmy biorące udział w plebiscycie po przesłaniu formularzy aplikacyjnych biorą udział w spotkaniach i szkoleniach dotyczących obowiązków i dokumntacji konkursowej. W przypadku tego konkursu firma zostaje podana szczegółowej analizie funkcjonowania procesów produkcyjnych, zarządzania firmą. Na kolejnym etapie firmy odwiedzają zespoły audytorów, którzy ostatecznie konfrontują sporządzoną wcześniej dokumentację z rzeczywistością. O ostatecznym przyznaniu nagrody decyduje specjalnie powołana kapituła. 

Po kilkumiesięcznych staraniach 8 grudnia 2015 roku przedstawiciele Funduszu Pożczyczkowego zasiedli na widowni Wojewódzkiego Domu Kultury czekając na werdykt kapituły wraz z innymi uczestnikami konkursu. Oczekiwania na werdykt szanownej komisji gościom umilały występy zespołu muzycznego "Chmielnikers" oraz Szkoły Tańca Towarzyskiego "Charleston".
Ostatecznie pracownicy i kierownictwo FPWŚ Sp. z o.o. zostali nagrodzeni wyróżnienem w kategorii Małych Przedsiębiorstw Usługowych. - To naprawdę duże uznanie, a szczególnie duże uznanie dla takiej małej firmy, która pomaga w swojej pracy w budowaniu biznesu małym przedsiębiorcom, głównie z segmentu kategorii micro – mówi Krzysztof Kobryń z Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach. 

Sześć nagród głównych oraz dwa wyróżnienia odebrali przedstawiciele świętokrzyskich przedsiębiorstw, instytucji i organizacji z rąk marszałka województwa świętokrzyskiego, Adama Jarubasa oraz przewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Arkadiusza Bąka.



Zdjęcia:
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/8167480,gala-swietokrzyska-nagroda-jakosci,id,t.html 

http://www.sejmik.kielce.pl/wojewodztwo/swietokrzyska-nagroda-jakosci/galeria/item/48202-swietokrzyska-gala-jakosci-xvii-edycja-konkursu

Wstecz
  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-11-23 12:19
WIG64335.55+0,53%
WIG202505.58+0,65%
mWIG404834.06+0,21%
sWIG8014084.07-0,14%
WIG-BANKI8267.03+0,79%
WIG-BUDOW2806.6+0,79%
WIG-INFO1954.42-0,47%
WIG-MEDIA4577.38+0,19%
WIG-PALIWA7837.75+0,30%
WIG-SPOZYW3614.75-0,10%
WIG-TELKOM747.73+0,43%
Wspierane przez Money.pl