Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Drukuj

Aktualności

XVII Gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości szczęśliwa również dla FPWŚ

data: 2016-04-21

Przygotowania do starań o nagrodę kapituły Świętokrzyskiej Nagrody Jakości rozpoczęliśmy już w kwietniu 2015 roku. Firmy biorące udział w plebiscycie po przesłaniu formularzy aplikacyjnych biorą udział w spotkaniach i szkoleniach dotyczących obowiązków i dokumntacji konkursowej. W przypadku tego konkursu firma zostaje podana szczegółowej analizie funkcjonowania procesów produkcyjnych, zarządzania firmą. Na kolejnym etapie firmy odwiedzają zespoły audytorów, którzy ostatecznie konfrontują sporządzoną wcześniej dokumentację z rzeczywistością. O ostatecznym przyznaniu nagrody decyduje specjalnie powołana kapituła. 

Po kilkumiesięcznych staraniach 8 grudnia 2015 roku przedstawiciele Funduszu Pożczyczkowego zasiedli na widowni Wojewódzkiego Domu Kultury czekając na werdykt kapituły wraz z innymi uczestnikami konkursu. Oczekiwania na werdykt szanownej komisji gościom umilały występy zespołu muzycznego "Chmielnikers" oraz Szkoły Tańca Towarzyskiego "Charleston".
Ostatecznie pracownicy i kierownictwo FPWŚ Sp. z o.o. zostali nagrodzeni wyróżnienem w kategorii Małych Przedsiębiorstw Usługowych. - To naprawdę duże uznanie, a szczególnie duże uznanie dla takiej małej firmy, która pomaga w swojej pracy w budowaniu biznesu małym przedsiębiorcom, głównie z segmentu kategorii micro – mówi Krzysztof Kobryń z Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach. 

Sześć nagród głównych oraz dwa wyróżnienia odebrali przedstawiciele świętokrzyskich przedsiębiorstw, instytucji i organizacji z rąk marszałka województwa świętokrzyskiego, Adama Jarubasa oraz przewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Arkadiusza Bąka.



Zdjęcia:
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/8167480,gala-swietokrzyska-nagroda-jakosci,id,t.html 

http://www.sejmik.kielce.pl/wojewodztwo/swietokrzyska-nagroda-jakosci/galeria/item/48202-swietokrzyska-gala-jakosci-xvii-edycja-konkursu

Wstecz
  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-02-23 13:19
WIG62764.83+0,00%
WIG202414.72+0,00%
mWIG404781.32+0,00%
sWIG8014693.53+0,00%
WIG-BANKI8514.45+0,00%
WIG-BUDOW2771.59+0,00%
WIG-INFO2093.09+0,00%
WIG-MEDIA4981.18+0,00%
WIG-PALIWA6566.21+0,00%
WIG-SPOZYW3720.58+0,00%
WIG-TELKOM718.32+0,00%
Wspierane przez Money.pl