Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Drukuj

Aktualności

Statuetka Animator gospodarki 2014 dla Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego

data: 2015-10-28

            Na Gali z okazji 25- lecia Staroposkiej Izby Przemysłowo- Handlowej, która odbyła się 21 października 2015 r. przyznano po raz dziewiąty wyróżnienia za najlepsze przedsięwzięcia o charakterze nowatorskim. W tym roku statuetki Novatora 2014 wręczono w sześciu kategoriach: Innowacyjna inwestycja w produkcji, Innowacyjna inwestycja w usługach, Współpraca nauka – przemysł, Lider Innowacyjności, Animator gospodarki, Młody novator. Celem konkursu jest propagowanie innowacyjności, promocja firm, które swoimi osiągnięciami i wprowadzanym innowacjom kształtują pozytywny wizerunek gospodarki województwa świętokrzyskiego. 

           Było to również ważne wydarzenie w historii działalności Naszej Spółki bowiem dołączyliśmy do grona laureatów.

Pragnę serdecznie podziękować Kapitule Konkursu za uhonorowanie Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego tytułem NOVATORA 2014 w kategorii „Animator Gospodarki”. Szczególne podziękowania kieruję do inicjatorów powołania funduszu - Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz pracowników, którzy codzienną, systematyczną pracą wspierają przedsiębiorców, dzieląc się wiedzą, doradztwem i zaangażowaniem. Dla wszystkich osób związanych z Funduszem to ogromne wyróżnienie i powód do satysfakcji „  – mówił podczas gali Prezes Zarządu Krzysztof Kobryń odbierając z rąk przedstawicieli BGK i SIPH statuetkę Novator 2014 w dziedzinie „Animator gospodarki” za wspieranie rozwoju firm z sektora MŚP.

            Warto przypomnieć, że w  poprzednich latach laureatami w tej dziedzinie były m.in.: Targi Kielce, Michał Sołowow, ŚCITT, Krzysztof Klicki, Prof. Leszek Płonecki i prof. Jacek Semaniak.

Patronami tegorocznego konkursu byli: Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa, Bank Gospodarstwa Krajowego, prezes Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej, prezes Krajowej Izby Gospodarczej, wojewoda świętokrzyski i marszałek województwa świętokrzyskiego.

Wstecz
  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-09-22 18:59
WIG64397.32+0,29%
mWIG404924.84-0,13%
sWIG8015125.13-0,06%
WIG-BANKI7508.57+0,28%
WIG-BUDOW3174.42+0,26%
WIG-INFO2116.41+0,60%
WIG-MEDIA4802.37-0,80%
WIG-PALIWA7926.99+0,21%
WIG-SPOZYW3929.63-0,66%
WIG-TELKOM747.94+1,00%
Wspierane przez Money.pl