Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Drukuj

Aktualności

Certyfikat ISO utrzymany!

data: 2015-04-21

 Jak co roku regulaminy, formularze, zasady i funkcjonowanie Spółki zostały poddane wnikliwej analizie przez auditorów firmy Zetom-Cert. Przeprowadzone badanie miało na celu sprawdzenie zgodności przepisów i polityk obowiązujących w firmie z Księgą Jakości Systemu Zarządania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie świadczenia usług finansowych polegających na udzielaniu pożyczek.

System Zarządania Jakością w Funduszu został wprowadzony w 2013 roku. Systematyczne doskonalenie zapisów i polityk w nim obowiązujących pozwala utrzymac ten sam wysoki poziom świadczenia usług. Co daje nam pewność, że Nasi klienci są i będą w pełni zadowoleni z jakości świadczonych usługi pożyczkowych.

Dziękujemy, że jesteście z nami! 

Wstecz
  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-09-22 18:59
WIG64397.32+0,29%
mWIG404924.84-0,13%
sWIG8015125.13-0,06%
WIG-BANKI7508.57+0,28%
WIG-BUDOW3174.42+0,26%
WIG-INFO2116.41+0,60%
WIG-MEDIA4802.37-0,80%
WIG-PALIWA7926.99+0,21%
WIG-SPOZYW3929.63-0,66%
WIG-TELKOM747.94+1,00%
Wspierane przez Money.pl