Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Drukuj

Aktualności

  • Wywiad z p. Krzysztofem Zarembą - Prezesem Zarządu Funduszu!

    data: 2012-10-01

    W dniu dzisiejszym (1.10.2012) na stronie internetowej Samorządu Województwa Świętokrzyskiego ukazał się wywiad z p. Krzysztofem Zarembą - Prezesem Zarządu Funduszu. W czasie rozmowy nastąpiło podsumowanie dwóch lat funkcjonowania Spółki oraz przedstawione zostały plany rozwojowe.

    czytaj więcej
  • Bezpieczna i pewna pomoc

    data: 2012-09-17

    W dniu 14 września 2012 roku na łamach Echa Dnia ukazała się artykuł nt. oferty naszego Funduszu.

     

    Poniżej znajdziecie Państwo jego treść. Zapraszamy do lektury!

    czytaj więcej
  • Cykl spotkań informacyjnych

    data: 2012-08-06

    Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach zaprasza na cykl spotkań informacyjnych „Mój własny biznes – dotacje i inne formy wsparcia z Funduszy Europejskich”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 6 sierpnia 2012 we Włoszczowe.

    czytaj więcej
  • Misja gospodarcza do Wietnamu

    data: 2012-07-23

    Ogłoszony został nabór dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej na uczestnictwo w misji gospodarczej do Ho Chi Minh odbywającej się w dniach 11-18 września 2012 r. Termin nadsyłania wniosków upływa 3 sierpnia br.

    czytaj więcej
  • Powiązania kooperacyjne przedsiębiorstw z dofinansowaniem

    data: 2012-07-23

    Trwa nabór wniosków w ramach Osi Priorytetowej 1. Rozwój przedsiębiorczości, Działanie  1.2.1. Tworzenie i rozwój powiązań kooperacyjnych przedsiębiorstw. Wnioski o dofinansowanie projektów można składać do 3 sierpnia 2012 roku.

    czytaj więcej
  • Panorama Gospodarcza: minął rok funkcjonowania FPWŚ!

    data: 2012-05-18

    W dniu 17 maja 2012 roku o godz. 18 na antenie TVP Kielce został wyemitowany odcinek Panoramy Gospodarczej poświęcony Funduszowi Pożyczkowemu Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

    czytaj więcej
  • Panorama Gospodarcza

    data: 2012-05-17

    W dniu dzisiejszym na antenie TVP Kielce o godzinie 18:00 zostanie wyemitowana Panorama Gospodarcza, odcinek poświęcony Funduszowi Pożyczkowemu Województwa Świętokrzyskiemu Sp. z o.o.

    czytaj więcej
  • Przypominamy o dzisiejszym szkoleniu!!

    data: 2012-05-10

    W dniu dzisiejszym o godzinie 10:00 w ramach Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej organizowanych w dniach 9-10 maja 2012 roku przez Kielecki Park Technologiczny przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego wspólnie z Świętokrzyskim Funduszem Poręczeniowym Sp. z o.o. przeprowadzą szkolenie pn. "Finansowanie działalności gospodarczej - preferencyjne pożyczki na starcie działalności i sposoby ich zabezpieczenia".

    czytaj więcej
  • Szkolenie dla przyszłych przedsiębiorców!

    data: 2012-05-07

    W dniu 10 maja 2012 roku o godzinie 10:00 w ramach Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej organizowanych w dniach 9-10 maja 2012 roku przez Kielecki Park Technologiczny przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego wspólnie z Świętokrzyskim Funduszem Poręczeniowym Sp. z o.o. przeprowadzą szkolenie pn. "Finansowanie działalności gospodarczej - preferencyjne pożyczki na starcie działalności i sposoby ich zabezpieczenia".

    czytaj więcej
  • Konferencja prasowa w siedzibie Funduszu!

    data: 2012-04-26

    W dniu 25 kwietnia 2012 roku władze samorządu Województwa Świętokrzyskiego, Właściciela Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., w osobach Pana Adama Jarubasa - Marszałka Województwa oraz Pana Kazimierza Kotowskiego - Członka Zarządu Województwa, gościli na konferencji prasowej  w siedzibie Spółki.

    czytaj więcej
  1. Inwestycyjna
    Przeznaczenie:
    na cele inwestycyjne
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń.
    Maksymalny okres:
    do 60 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa
  2. Obrotowa
    Przeznaczenie:
    na wydatki na zakup aktywów obrotowych w związku z rozwinięciem, bądź rozszerzeniem działalności
    Zabezpiecznie:
    uzależnione od rodzaju i wielkości pożyczki
    Oprocentowanie nominalne p.a.:
    uzależnione od oceny ratingu przedsiębiorstwa oraz rodzaju zabezpieczeń
    Maksymalny okres:
    do 36 miesięcy
    Prowizja:
    brak prowizji
    Kwota maksymalna:
    uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa

Przeznaczenie:
Zabezpiecznie:
Oprocentowanie nominalne P.A.:
Maksymalny okres:
Prowizja:
Kwota maksymalna:


Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-09-22 18:59
WIG64397.32+0,29%
mWIG404924.84-0,13%
sWIG8015125.13-0,06%
WIG-BANKI7508.57+0,28%
WIG-BUDOW3174.42+0,26%
WIG-INFO2116.41+0,60%
WIG-MEDIA4802.37-0,80%
WIG-PALIWA7926.99+0,21%
WIG-SPOZYW3929.63-0,66%
WIG-TELKOM747.94+1,00%
Wspierane przez Money.pl