Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

data: 2017-04-13
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. 
Czytaj całość »

Gepard Biznesu 2016

data: 2017-03-03
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. zdobył tytuł Gepard Biznesu 2016...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-04-28 18:59
WIG61644.56-0,14%
mWIG404858.05-0,15%
sWIG8016300.66+0,45%
WIG-BANKI7484.97-1,10%
WIG-BUDOW3625.77-0,18%
WIG-INFO2372.02+1,37%
WIG-MEDIA5176.43+0,30%
WIG-PALIWA7496.41+0,46%
WIG-SPOZYW4611.43-1,31%
WIG-TELKOM682.50-0,13%
Wspierane przez Money.pl