Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 115.317.015,56 zł

Wartość wypłaconych środków: 110.067.146,87 zł

Data aktualizacji: 01 lipiec 2016

Aktualności

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim

data: 2016-06-30
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach jako Spółka...
Czytaj całość »

XVII Gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości szczęśliwa również dla FPWŚ

data: 2016-04-21
Miłym akcentem dla Funduszu Pożyczkowego zakończyła się XVII edycja Świętokrzyskiej Nagrody...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2016-07-26 17:59
WIG46905.60-0,26%
mWIG403607.14+0,32%
sWIG8013553.20+0,39%
WIG-BANKI5737.81-0,85%
WIG-BUDOW2726.95+0,19%
WIG-INFO1858.09+0,06%
WIG-MEDIA4288.97-2,19%
WIG-PALIWA4659.10-0,17%
WIG-SPOZYW3857.93-0,89%
WIG-DEWEL1653.99+0,22%
WIG-TELKOM734.48+5,25%
Wspierane przez Money.pl