Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 117.399.061,00 zł

Wartość wypłaconych środków: 112.295.186,92 zł

Data aktualizacji: 18 sierpień 2016

Aktualności

Konferencja prasowa o Funduszu Pożyczkowym w Urzędzie Marszałkowskim

data: 2016-07-27
26 lipca br. pod patronatem i z udziałem marszałka Województwa Świętokrzystkiego Adama Jarubasa...
Czytaj całość »

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim

data: 2016-06-30
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach jako Spółka...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2016-08-26 18:59
WIG47456.36-0,02%
mWIG403890.65+0,54%
sWIG8014223.25+0,62%
WIG-BANKI6074.35-0,05%
WIG-BUDOW2881.31+0,60%
WIG-INFO2034.42+0,75%
WIG-MEDIA4447.94-0,59%
WIG-PALIWA4561.97-0,72%
WIG-SPOZYW3829.05+1,23%
WIG-DEWEL1668.40-0,35%
WIG-TELKOM718.62-0,13%
Wspierane przez Money.pl