Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 117.954.261,00 zł

Wartość wypłaconych środków: 113.108.803,93 zł

Data aktualizacji: 05 wrzesień 2016

Aktualności

Konferencja prasowa o Funduszu Pożyczkowym w Urzędzie Marszałkowskim

data: 2016-07-27
26 lipca br. pod patronatem i z udziałem marszałka Województwa Świętokrzystkiego Adama Jarubasa...
Czytaj całość »

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim

data: 2016-06-30
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach jako Spółka...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2016-09-26 18:59
WIG47448.10-0,87%
WIG201740.05-1,27%
mWIG404071.06-0,25%
sWIG8014262.52-0,27%
WIG-BANKI6118.78-1,07%
WIG-BUDOW2858.94-0,15%
WIG-INFO2008.03-0,77%
WIG-MEDIA4582.91-1,80%
WIG-PALIWA4487.38-1,17%
WIG-SPOZYW3949.82-0,76%
WIG-DEWEL1708.58-0,20%
WIG-TELKOM784.55-0,61%
Wspierane przez Money.pl