Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych:

Wartość wypłaconych środków: 123.661.797,97 zł

Data aktualizacji: 12 styczeń 2017

Aktualności

Konferencja prasowa o Funduszu Pożyczkowym w Urzędzie Marszałkowskim

data: 2016-07-27
26 lipca br. pod patronatem i z udziałem marszałka Województwa Świętokrzystkiego Adama Jarubasa...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-01-20 18:59
WIG53573.28-0,15%
WIG202006.01-0,47%
mWIG404443.18+0,40%
sWIG8014666.22+0,48%
WIG-BANKI6576.53+0,09%
WIG-BUDOW3018.14+0,72%
WIG-INFO2229.58+1,82%
WIG-MEDIA4759.16+1,79%
WIG-PALIWA5474.58-3,51%
WIG-SPOZYW4612.58+0,48%
WIG-TELKOM719.69-0,11%
Wspierane przez Money.pl