Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 122.498.815,31 zł

Wartość wypłaconych środków: 117.512.595,91 zł

Data aktualizacji: 02 listopad 2016

Aktualności

Konferencja prasowa o Funduszu Pożyczkowym w Urzędzie Marszałkowskim

data: 2016-07-27
26 lipca br. pod patronatem i z udziałem marszałka Województwa Świętokrzystkiego Adama Jarubasa...
Czytaj całość »

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim

data: 2016-06-30
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach jako Spółka...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2016-12-07 17:09
WIG50349.40+0,16%
mWIG404173.58-0,77%
sWIG8014057.84+0,27%
WIG-BANKI6118.12+0,28%
WIG-BUDOW2841.29+1,57%
WIG-INFO2087.76-1,58%
WIG-MEDIA4545.27-1,07%
WIG-PALIWA5344.46+0,21%
WIG-SPOZYW4176.25-0,34%
WIG-DEWEL1832.49+1,26%
WIG-TELKOM698.63-1,14%
Wspierane przez Money.pl