Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych:

Wartość wypłaconych środków: 123.661.797,97 zł

Data aktualizacji: 12 styczeń 2017

Aktualności

Gepard Biznesu 2016

data: 2017-03-03
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. zdobył tytuł Gepard Biznesu 2016...
Czytaj całość »

Umowa podpisana

data: 2017-01-02
29 grudnia 2016 r. pomiędzy Województwem Świętokrzyskim a Funduszem Pożyczkowym Województwa...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-03-28 18:59
WIG58938.76+1,03%
mWIG404794.63+1,02%
sWIG8016520.92+1,31%
WIG-BANKI7203.34+1,08%
WIG-BUDOW3579.08+0,08%
WIG-INFO2330.32-0,26%
WIG-MEDIA5169.34-0,48%
WIG-PALIWA6726.24+0,96%
WIG-SPOZYW4581.70-0,48%
WIG-TELKOM685.18+0,38%
Wspierane przez Money.pl