Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 112.302.885,85 zł

Wartość wypłaconych środków: 103.929.749,27 zł

Data aktualizacji: 19 kwiecień 2016

Aktualności

XVII Gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości szczęśliwa również dla FPWŚ

data: 2016-04-21
Miłym akcentem dla Funduszu Pożyczkowego zakończyła się XVII edycja Świętokrzyskiej Nagrody...
Czytaj całość »

Statuetka Animator gospodarki 2014 dla Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego

data: 2015-10-28
Na Gali z okazji 25- lecia Staroposkiej Izby Przemysłowo- Handlowej, która odbyła się 21...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2016-06-29 14:29
WIG44649.36+0,08%
WIG201749.10-0,15%
mWIG403392.01+0,35%
sWIG8013058.61+0,93%
WIG-BANKI5705.78-0,72%
WIG-BUDOW2542.15+0,63%
WIG-INFO1691.44+0,43%
WIG-MEDIA4095.86+0,06%
WIG-PALIWA4670.95+0,62%
WIG-SPOZYW3594.62-0,08%
WIG-DEWEL1588.27+0,56%
WIG-TELKOM681.92+0,66%
Wspierane przez Money.pl