Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

data: 2017-04-13
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. 
Czytaj całość »

Gepard Biznesu 2016

data: 2017-03-03
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. zdobył tytuł Gepard Biznesu 2016...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-05-22 18:59
WIG61024.86+0,47%
mWIG404803.22+0,31%
sWIG8016093.89-0,21%
WIG-BANKI7438.19+0,86%
WIG-BUDOW3529.91-0,74%
WIG-INFO2363.36+0,90%
WIG-MEDIA5018.52+0,20%
WIG-PALIWA7147.18+0,17%
WIG-SPOZYW4513.04-0,77%
WIG-TELKOM720.39+0,42%
Wspierane przez Money.pl