Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 112.302.885,85 zł

Wartość wypłaconych środków: 103.929.749,27 zł

Data aktualizacji: 19 kwiecień 2016

Aktualności

XVII Gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości szczęśliwa również dla FPWŚ

data: 2016-04-21
Miłym akcentem dla Funduszu Pożyczkowego zakończyła się XVII edycja Świętokrzyskiej Nagrody...
Czytaj całość »

Statuetka Animator gospodarki 2014 dla Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego

data: 2015-10-28
Na Gali z okazji 25- lecia Staroposkiej Izby Przemysłowo- Handlowej, która odbyła się 21...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2016-05-27 19:00
WIG46634.55-0,13%
mWIG403573.71+0,87%
sWIG8013745.00+0,28%
WIG-BANKI5966.37-0,05%
WIG-BUDOW2816.53+0,37%
WIG-INFO1768.23+1,39%
WIG-MEDIA4269.39-2,20%
WIG-PALIWA4677.27-1,11%
WIG-SPOZYW3670.29+1,19%
WIG-DEWEL1602.22+1,15%
WIG-TELKOM752.44+2,06%
Wspierane przez Money.pl