Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Aktualności

ZMIANA SIEDZIBY FUNDUSZU

data: 2017-06-05
Szanowni Państwo, Z dniem 14 czerwca  zmianie ulega adres siedziby Funduszu:  Al....
Czytaj całość »

Życzenia Wielkanocne

data: 2017-04-13
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. 
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-516 Kielce, Al. IX Wieków Kielc 4
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
 

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-02-20 18:59
WIG62858.56+0,09%
WIG202413.23+0,20%
mWIG404806.4-0,19%
sWIG8014794.4+0,00%
WIG-BANKI8407.74-0,06%
WIG-BUDOW2794.03+0,29%
WIG-INFO2056.62+1,44%
WIG-MEDIA5038.98-0,80%
WIG-PALIWA6648.87+1,02%
WIG-SPOZYW3716.31-0,51%
WIG-TELKOM718.3-0,34%
Wspierane przez Money.pl