Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 140.828.177,40 zł

Wartość wypłaconych środków: 138.754.322,59 zł

Data aktualizacji: 16 styczeń 2018

Aktualności

ZMIANA SIEDZIBY FUNDUSZU

data: 2017-06-05
Szanowni Państwo, Z dniem 14 czerwca  zmianie ulega adres siedziby Funduszu:  Al....
Czytaj całość »

Życzenia Wielkanocne

data: 2017-04-13
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. 
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-516 Kielce, Al. IX Wieków Kielc 4
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
 

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2018-01-18 18:29
WIG66709.12+0,04%
WIG202591.22-0,35%
mWIG405024.21+1,10%
sWIG8015034.51+0,31%
WIG-BANKI8976.62+0,03%
WIG-BUDOW2807.33-0,27%
WIG-INFO2155.74+1,73%
WIG-MEDIA4732.82+0,64%
WIG-PALIWA7372.52-0,51%
WIG-SPOZYW3805.69+0,13%
WIG-TELKOM755.84-0,58%
Wspierane przez Money.pl