Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 117.399.061,00 zł

Wartość wypłaconych środków: 112.295.186,92 zł

Data aktualizacji: 18 sierpień 2016

Aktualności

Konferencja prasowa o Funduszu Pożyczkowym w Urzędzie Marszałkowskim

data: 2016-07-27
26 lipca br. pod patronatem i z udziałem marszałka Województwa Świętokrzystkiego Adama Jarubasa...
Czytaj całość »

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim

data: 2016-06-30
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach jako Spółka...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2016-08-24 18:59
WIG47478.83-0,10%
mWIG403850.73-0,03%
sWIG8014115.78+0,33%
WIG-BANKI6065.93+0,24%
WIG-BUDOW2841.40+0,23%
WIG-INFO1987.49-0,75%
WIG-MEDIA4489.76+0,47%
WIG-PALIWA4600.15-0,67%
WIG-SPOZYW3803.03-0,05%
WIG-DEWEL1671.72+1,53%
WIG-TELKOM708.77-1,19%
Wspierane przez Money.pl