Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 115.317.015,56 zł

Wartość wypłaconych środków: 110.067.146,87 zł

Data aktualizacji: 01 lipiec 2016

Aktualności

Konferencja prasowa o Funduszu Pożyczkowym w Urzędzie Marszałkowskim

data: 2016-07-27
26 lipca br. pod patronatem i z udziałem marszałka Województwa Świętokrzystkiego Adama Jarubasa...
Czytaj całość »

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim

data: 2016-06-30
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach jako Spółka...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2016-07-29 18:59
WIG46171.72-1,17%
WIG201759.74-1,61%
mWIG403596.87-0,61%
sWIG8013690.83+0,05%
WIG-BANKI5629.51-1,76%
WIG-BUDOW2713.81-0,60%
WIG-INFO1847.29-1,20%
WIG-MEDIA4394.42-2,88%
WIG-PALIWA4492.53-0,87%
WIG-SPOZYW3943.07-0,39%
WIG-DEWEL1647.35-0,58%
WIG-TELKOM715.73-2,88%
Wspierane przez Money.pl