Fundusz pożyczkowy woj. Świętokrzyskiego

  1. Polityka Cookies
  2. |
  3. Mapa strony
  4. |
  5. Kontakt

Wartość podpisanych umów pożyczkowych: 130.885.058,62 zł

Wartość wypłaconych środków: 126.052.122,54 zł

Data aktualizacji: 12 kwiecień 2017

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

data: 2017-04-13
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. 
Czytaj całość »

Gepard Biznesu 2016

data: 2017-03-03
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. zdobył tytuł Gepard Biznesu 2016...
Czytaj całość »

Więcej

O nas

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., powstał jako alternatywa instytucji finansowych kierując swoją ofertę dla MŚP mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego np.  z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Więcej

Kontakt

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.

25-311 Kielce, ul. św. Leonarda 1/14
Nr. tel.: 41 360-02-80, Fax: 41 360-02-81
E-mail: sekretariat@fpws.eu

NIP: 657-286-62-41
Nr rachunku bankowego:
44 1060 0076 0000 3300 0069 3899

Więcej

Projekt finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW 2017-05-24 09:39
WIG60313.65-0,16%
WIG202301.31-0,28%
mWIG404797.65+0,09%
sWIG8016109.81-0,11%
WIG-BANKI7334.76-0,17%
WIG-BUDOW3482.77+0,04%
WIG-INFO2321.67-0,65%
WIG-MEDIA5134.11+0,57%
WIG-PALIWA6881.79-0,76%
WIG-SPOZYW4574.25+0,18%
WIG-TELKOM731.14+0,92%
Wspierane przez Money.pl